Gazeteniz OBJEKTİF 25 YAŞINDA

Objektif Gazetesi 18 Temmuz 1998’de Düzce’nin üçüncü yerel gazetesi olarak yayın hayatına başladı.Bugün 18. Temmuz. 2023.Salı; yani bugün Gazeteniz OBJEKTİF 25 YAŞINA BASTI.Tebrik mesajı gönderen Düzce Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Nedim SÖZBİR ve Düzce Belediye Başkanı Sayın Dr. Faruk ÖZLÜ'ye şükranlarımızı sunuyoruz.

Gazeteniz OBJEKTİF 25 YAŞINDA
18.07.2023 - 19:05
Güncelleme 18.07.2023 - 19:27
608
8

Gazeteniz OBJEKTİF bugün itibari ile 25 yaşına bastı. Dile kolay bir gazete için 25 yaş pek azımsanacak bir yaş değil. Bizi bu günlere kadar getiren Yüce Mevla’ya hamdolsun.  Öte yandan bizi takip ederek okuyucu ve takipçi olan siz değerli okurlarımıza ve reklam ve ilanla maddi destek çıkan siz kıymetli esnaf, iş insanı ve sanayicilerimize, STK Temsilcilerimize  şükranlarımızı sunuyoruz.

        18. Temmuz. 1998 yılında Bayram Ali Kubilay tarafından  “Haberde ve Yorumda OBJEKTİF adıyla kurulan Gazete, iki sayı sonra Gazeteci Erol Tayhan’ın Genel Yayın Yönetmenliği’nde yayın hayatını sürdürdü. Düzce’nin Bolu’ya ilçe olarak bağlı olduğu dönemde Düzce’nin üçüncü Yerel Gazetesi olarak kurulan Objektif Gazetesi, 1999 depremlerini Düzce merkez Kazım Demir İşhanı 7. Katında yakalandı. Binanın ağır hasar görmesi üzerine buradan deprem sonrası Anıtpark’ta Çadır’da yayın hayatına devam etti. Ardından Konteyner’a ve daha sonra ofise taşınarak yaşam mücadelesini sürdürdü.

OBJEKTİF DÜZCE'NİN 3. YEREL GAZETESİ 

Düzce’nin İlk Yerel Gazetesi Bedrettin Maradit tarafından kurulan Düzce Postası ve ardından Ali Beşer tarafından Düzce Damla Gazetesi  adıyla  2.yerel Gazete olarak kuruldu. Bu ki gazetenin ardından Bayram Ali Kubilay tarafından 18. Temmuz. 1998’de haftalık bir gazete olarak Objektif adıyla Düzce’nin kuruluş itibariyle 3. Gazetesi olarak yayın hayatına başladı. İki sayının ardından o dönemde Oncü Tv’den ayrılmış olan Gazeteci Erol Tayhan Objektif’in Genel Yayın Yönetmenliğine getirildi. Daha sonra 12. Kasım. 1999 Düzce depremi öncesi Gazete,  Erol Tayhan tarafından satın alındı. O günden bu yana Düzce Objektif Gazetesinin İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni olarak Erol Tayhan tarafından yönetiliyor.

TEBRİK MESAJLARI GELDİ

Gazeteniz Objektif'in 25. Yaş günü dolayısıyla Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim SÖZBİR ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk ÖZLÜ, Objektif'in genel Yayın Yönetmeni Erol Tayhan'a "tebrik" mesajı ve çiçek göndererek başarı dileklerinde bulundular. 

ÖRNEK SAYILAR 

İşte Gazetemiz Objektif'in basılı olarak yayımlandığı yıllara ait örnek sayılardan birkaçı..

 

                                                                                       

  Gazeteniz Objektif, basılı yayının ekonomik olarak çekilemez hal almasının ardından aldığı bir kararla dijital ortamda yayımlanmaya başladı.

Gazetemizi www.duzceobjektif.com adresinden internet ortamında takip edebileceğiniz gibi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz. İlkeli, seviyeli  ve 'adımız gibi' "Objektif" bir bakış açısı ile yayın hayatımızı sürdürmeye kararlıyız.  

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (7)

 • Kemalettin
  Kemalettin
  4.08.2023 11:32

  Objektif Gazetesi7nin Düzce'nin üçüncü gazetesi olduğunu haberinizle öğrendim. Bu açıdan tebrik ediyorum. Objektif yayın anlayışınızın sürmesini diliyorum.Erol Bey özellikle sizi tebrik ediyorum. Köşe yazılarınızı biraz daha seri yazınız .

 • Ahmet Şahin
  Ahmet Şahin
  18.07.2023 20:11

  Bende şu ekranlara yansıttığınız basılı gazeteden istiyorum.

 • Selman Karlı
  Selman Karlı
  18.07.2023 20:10

  Yazılı basın istiyoruz Erol bey. Biz internet yayınına henüz alışamadık. Gazete bizim elimizde olamlı. Evirip çevirip okumalıyız.

 • Kemalettin Yılmaz
  Kemalettin Yılmaz
  18.07.2023 19:35

  Erol Bey, biz basılı gazeteyi istiyoruz. Mali anlamda size yük getirebilir ancak bizden destek isteyin size destek verelim yeter ki basılı gazetemiz evimizde ve elimizde olsun.25. Yaşınızı tebrik ediyorum.

 • Sami
  Sami
  18.07.2023 19:33

  25 yaşınızı kutluyorum. Daha nice yıllara ulaşmanızı Yüce Allah'tan niyaz ediyorum.Düzce basınına değer katıyorsunuz.Tebrik ve takdirlerimi sunuyorum.

 • Serdar-İstanbul'dan bir Düzceli
  Serdar-İstanbul'dan bir Düzceli
  18.07.2023 19:31

  Tebrikler başarılar.

 • Bir Objektif takipçisi
  Bir Objektif takipçisi
  18.07.2023 19:30

  25. Yaş gününüz kutlu olsun iyi ki Objektif var. Tebrikler Erol Bey...Başarınız daim olsun. Sizi izlemeye ve takip etmeye devam edeceğim.

Resmi İlanlar