DÜZCE'DEKİ 'STK GÖNÜLLÜLERİ' TOPLANDI

Düzce Aşiyan Ailenin Güçlendirilmesi Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Hülya Çiçek Arıkboğa tarafından organize edilen toplantıda Düzce'de faaliyet gösteren STK Gönüllüleri biraraya gelerek istişarede bulundular.

DÜZCE'DEKİ 'STK GÖNÜLLÜLERİ' TOPLANDI
19.07.2023 - 15:19
Güncelleme 19.07.2023 - 15:55
315

Düzceli Anneler Derneği Başkanı Derya Işıldak Düzce Aşiyan Ailenin Güçlendirilmesi Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Hülya Çiçek Arıkboğa, Düzce’de aktıf görev yapan Sivil Toplum Kuruluşu ve Dernek Başkanlarını bir araya getirerek önemli ve bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda Düzce Kent Konseyi kadın Meclis Başkanı Zeliha Altıntaş, Düzce Valiliği İl Sivil Toplumlu İlişkiler Müdürülğü Şefi Nuray Balcı ve Düzce’nin ilk Kadın Muhtarı Merkez Kara Hacı Musa Mahalle Muhtarı Hanife Gür de hazır bulunduğu  toplantıda Düzce’de faaliyet gösteren Tüm Sivil Toplum Kurulusu Gönüllülerı, Düzce Ağrılılar Eğitim ve Kültür Derneğinde biraraya geldi. Sivil Toplum Kurulusu temsilcileri önce birlikte kahvaltı yaptılar. Ardından Düzce İle İlgili yapılabilecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulundular. Öte yandan toplantı sonunda alınan bir kararla her ay düzenli olarak bu tür toplantılarla bir araya gelme konusunda anlaşma sağlanmasının ardından toplantı sona erdi.

İSTİŞARE TOPLANTISINDA HAZIR BULUNAN STK TEMSİLCİLERİ :

 Düzce Aşiyan Ailenin Güçlendirilmesi Eğitim ve Kültür Derneği

 Düzceli Anneler Derneği

 Düzce Erzurumlular Derneği

 Düzce Ağrılılar Derneği

 Düzce Hayder Derneği

 Düzce Güçlü Yarınlar Derneği

 Düzce Kent Konseyi Kadın Kolları Baskanı

 Düzce Sosyal Yardımlaşma Vakfı Temsilcisi

 Düzce Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü Şefi

 Düzce Kadem

 Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler Derneği

 Düzce Romanlar Derneği

 Düzce İHH

 Düzce Sevdalıları Derneği

 Düzce Bağımlılıkla Mücadele ve Arama Kurtarma  Derneği

(HABER-FOTO: Objektif Ajans-Ömür BİLGİN ) 

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar