"KELEŞ AİLESİ"NİN MUTLU ANI…!

MEHMET KELEŞ'İN OĞLU YASİN KELEŞ, ZEYNEP KELEŞ’LE EVLENDİ. KELEŞ AİLESİNİ SEVENLERİ BU MUTLU ANINDA YALNIZ BIRAKMADI.

"KELEŞ AİLESİ"NİN MUTLU ANI…!
24.07.2023 - 12:19
Güncelleme 25.07.2023 - 16:11
422

DÜZCE ESKİ BELEDİYE BAŞKANI MEHMET KELEŞ’İN OĞLU YASİN KELEŞ, ZEYNEP HANIMLA DÜNYAEVİNE GİRDİ.

Düzce’nin önceki dönem belediye başkanı Mehmet Keleş,  oğlu Yasin Keleş’i evlendirmenin mutluluğunu yaşadı. Başoğlu Elit kır Bahçesi’ndeki düğünde davetlilerle ilgilenen Mehmet Keleş’in mutlu ve biraz da heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı.

İki dönem Düzce Belediye Başkanlığı yapmış Mehmet Keleş ve Gönül Keleş çiftinin evlatları Yasin Keleş’le  Esengül ve İlhami çiftinin kızları Zeynep Hanım 22. Temmuz.2023 Cumartesi akşamı kır bahçesinde düzenlenen muhteşem düğünle dünyaevine girdi.

 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü başta olmak üzere çevre il ve ilçelerden katılan belediye başkanları, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda seçkin gurubun eşlik ettiği düğün merasimine katılan davetliler Yasin-Zeynep çiftinin mutluluklarına eşlik ettiler. Mehmet-Gönül Keleş çifti de ilk evlatlarının mutluluklarını dostlarla paylaşmanın tatlı heyecanını yaşadılar. 

Objektif ailesi olarak bizlerde Yasin ve Zeynep Keleş çiftini gönülden tebrik ediyor; ömür boyu saadetler diliyoruz.   


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar