FEYZA -BURAK ÇİFTİ MUHTEŞEM DÜĞÜNLE DÜNYAVİNE GİRDİ

“SUH” ailesinden “Feyza Gökçen Suh” ile; “GÜREŞİR” ailesinden “Burak Güreşir” Kır Bahçesi’nde dost ve yakınlarının nikah şahitliğinde muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler.Mutluluklar diliyoruz.

FEYZA -BURAK ÇİFTİ MUHTEŞEM DÜĞÜNLE DÜNYAVİNE GİRDİ
25.07.2023 - 12:45
Kaynak: Objektif Ajans
1097
4

“SUH” ailesinden Serpil-Şağdan çiftinin kızları “Feyza Gökçen Suh” ile; “GÜREŞİR” ailesinden Gönül-Ahmet Güreşir çiftinin evlatları “Burak Güreşir” Alyans Arena Kır Bahçesi’nde dost ve yakınlarının nikah şahitliğinde muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler.

22.Temmuz.2023 Cumartesi günü saat: 20.00’da başlayan düğünde Suh ve Güreşir ailelerinin akraba dost ve yakınları başta olmak üzere sevenleri de katılım sağlayarak mutlu genç çifti yalnız bırakmayarak mutluluklarına ortak oldular.

Suh ailesinden Serpil ve Şağdan çifti, Güreşir ailesinden Gönül-Ahmet çifti ile birlikte anne-baba olarak evlatlarının mürüvvetlerine şahitlik etmenin sevinç ve heyecanı içinde konuklarla birebir ilgilenerek evlatlarının mutluluklarına katkı sundular.

Objektif Ailesi olarak Suh ve Güreşir ailelerini gönülden tebrik ediyor; yeni evli çifte ömür boyu hayırlı huzurlu ve mutlu nice yıllar diliyoruz.

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Kadriye
  Kadriye
  25.07.2023 21:24

  Mutluluklar diliyorum...

 • DÜZCELİ
  DÜZCELİ
  25.07.2023 14:32

  Yakından tanıdığım ve takdir ettiğim Düzce de farklı sektörlerde hizmet veren ve bu alanlarda üretim ve istihdam sağlayan Güreşir ailesini ve yeni yuva kuran arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.

 • Suat
  Suat
  25.07.2023 12:59

  Tebrik ediyoruz huzurlu nice yıllarınız olsun.

 • Düzce'den arkadaşın
  Düzce'den arkadaşın
  25.07.2023 12:57

  Mutluluklar diliyoruz. Tebrik ediyoruz

Resmi İlanlar