BAŞKAN KILIÇ’TAN KOMUTANA NEZAKET ZİYARETİ…!

BEYKÖY BELEDİYE BAŞKANI KILIÇ, JANDARMA KARAKOL KOMUTANLIĞINA ATANAN AYDEMİR ASLAN’A NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU.

BAŞKAN KILIÇ’TAN KOMUTANA NEZAKET ZİYARETİ…!
16.08.2023 - 17:21
Güncelleme 16.08.2023 - 17:23
400

Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Beyköy  Jandarma Karakol Komutanlığına atanan Kıdemli Başçavuş Aydemir Aslan’ı makamında ziyaret ederek “hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, kentte görev yapan her yetkilinin halkla olan diyaloglarında katkı sunmayı ilke edindiklerini belirterek “Beyköy Jandarma Karakol Komutanlığı’ndaki görevine başlayan Jandarma Karakol Komutanı Kıdemli Başçavuş Aydemir Aslan’a nezaketen ziyaret ederek beldemizdeki görevlerinde başarı dileklerinde bulunduk. Belediye olarak ta asayişin temini konusunda her zaman Jandarmamızın yanında olduğumuzu birlikte dayanışma içinde beldenin huzurunu tesis konusunda çaba ve çalışmalarımızın devam ettiğini ifade ettim” dedi.

(Bizler de Objektif Gazetesi  www.duzceobjektif.com olarak yeni komutanımıza ‘hoş geldiniz’ diyor Beyköy’deki çalışmalarında başarılar diliyoruz.)


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar