“AÇIK HAVADA SİNEMA GÜNLERİ” ÇOK HOŞ…! BÜYÜK-KÜÇÜK HERKES MUTLU

“AÇIK HAVA SİNEMA GÖSTERİLERİ” BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR YEŞİL VADİ YEŞİLÇAM KLASİĞİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTIĞI 'MAVİ BONCUK' İLE HÜZÜN VE EĞLENCEYİ BİRARADA YAŞIYORLAR. SİNEMA ŞÖLENİ BAHÇEŞEHİR DE DEVAM EDİYOR.

“AÇIK HAVADA SİNEMA GÜNLERİ” ÇOK HOŞ…! BÜYÜK-KÜÇÜK HERKES MUTLU
21.08.2023 - 12:06
Güncelleme 21.08.2023 - 12:08
277

Düzce Belediyesi, kültürel ve sanatsal etkinlikleri il genelindeki vatandaşlarla buluşturmaya yönelik çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bahçeşehir bölgesinde konuşlandırılan Yeşil Vadi etkinlik alanı son olarak bir Yeşilçam klasiği olan 'Mavi Boncuk' filmine ev sahipliği yaptı.

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde başlatılan ve sıcak yaz akşamlarının vaz geçilmezi haline gelen açık hava sinema gösterileri, birbirinden güzel ve eşsiz klasikleri vatandaşlarla buluşturmayı sürdürüyor.

Bahçeşehir bölgesinde bulunan Yeşil Vadi etkinlik alanının ev sahipliğinde düzenlenen sinema gösterimlerinde son olarak,  Ertem Eğilmez'in yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlendiği aynı zamanda Zeki Alasya ve Sadık Şendil ile birlikte senaryosunu yazdığı, başrollerinde Emel Sayın, Tarık Akan, Zeki Alasya, Metin Akpınar, Halit Akçatepe, Münir Özkul, Kemal Sunal, Adile Naşit ve Perran Kutman'ın oynadığı klasikler arasına giren 'Mavi Boncuk' isimli Türk komedi filmi gösterildi.

Kadını erkeği, genci yaşlısıyla alanı dolduran yüzlerce Düzceli vatandaş, kah güldüren kah hüzünlendiren filmle keyifli bir akşam yaşadı.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar