EROL TAYHAN “ORHAN AYDIN”I YAZDI

ORHAN AYDIN:“BU MEMLEKETTE İŞİNİ İYİ YAPANI SEVMEZLER KARDEŞİM…!”

EROL TAYHAN “ORHAN AYDIN”I YAZDI
24.08.2023 - 16:22
Güncelleme 24.08.2023 - 17:21
624
1

Gazetemiz Objektif’in ve  ORAY TV’ nin de Genel Yayın Yönetmeni, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ve TSYD Düzce Temsilcisi, Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Genel Başkan Yardımcısı, Düzce Gazeteciler Cemiyeti Kurucu Başkanı Gazeteci Erol TAYHAN, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Düzce’ye ORAY DİYALİZ adında ilk özel sektör diyaliz merkezini kuran, ORAY TV’nin ve bir çok işletmenin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan  İş İnsanı Orhan Aydın’la ilgili görüşmesini ve yaptığı konuşmaların ışığında yaşananları köşe yazısına taşıdı.

BEN “EVİMDE ÇOK MUTLUYUM …!”

“Ben Evimde Çok Mutluyum” başlığıyla kaleme aldığı yazısında Erol TAYHAN, Orhan AYDIN’ı anlattı:

Telefondaki görüşmemizde “alo buyrun” dediğimde beni tedirginliğe sevk eden sözüm o’na “adı ve kalıbı insan görünen iki bacaklı canavarlaşmış bazı beyinsiz”lerin  “yakında gider ağır hasta kalkamıyor” telkini ile ağır hasta zannettiğim kişinin gayet sağlıklı ve güven veren “alo” sesini duyduğum için irkilmiştim. Ağır hasta denilen kişinin sizi telefonla araması karşısında “hanginiz irkilmez ki…!”

Köşe yazısının tamamını www.duzceobjektif.com adresinde Yazarlar kategorisinde Erol TAYHAN’ın “BEN EVİMDE ÇOK MUTLUYUM” başlığıyla kaleme aldığı köşe yazısını okuyarak tamamlayabilirsiniz.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Arkadaşım
    Arkadaşım
    24.08.2023 18:18

    Beni çok duygulandırdınız. Çok gerilere getirdiniz.Mekanı cennet olsun

Resmi İlanlar