YENİ "İL TARIM MÜDÜRÜ" ŞUBE MÜDÜRLERİNİ DİNLEDİ

Göreve yeni başlayan Düzce İl Tarım ve Orman Müdürü Esra Uzun, bölgeyi daha iyi tanıyarak işe daha planlı başlamak istiyor.

YENİ "İL TARIM MÜDÜRÜ" ŞUBE MÜDÜRLERİNİ DİNLEDİ
25.08.2023 - 15:02
Güncelleme 25.08.2023 - 15:11
Kaynak: Objektif Ajans
179

Düzce'ye yeni atanan İl Tarım ve Orman Müdürü Esra Uzun, İlin mevcut tarımsal durumu, yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında şube müdürlerinden brifing alarak çalışmaları daha dikkatli daha titiz ve daha sistemli olması için çaba sarf ediyor.

Müdürlükte yapılan toplantıda şubeler, yaptıkları sunumlarla detaylı bilgilendirmelerde bulundular. Çalışmalar ve projeler hakkında değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda İl Müdürü Esra Uzun aynı zamanda şubelerde görevli personelle de tanışma fırsatı buldu.

Şube müdürleri tarafından mevcut durum hakkında bilgi alan İl Müdürü, planlanan çalışmaların hız kesmeden devam etmesini dile getirerek, sunumlarından dolayı kendilerine teşekkür etti.​


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar