“ÖLÜM” UYARISI MI “ŞANTAJ” MI

BİNA GİRİŞLERİNDE “ÖLÜM” UYARISI…! DÜZCE’DE BAZI İŞ MERKEZİ VE BİNA GİRİŞLERİNE YAZILAN “ÖLÜM” YAZILI SEMBOLLER CAN SIKIYOR!

“ÖLÜM”  UYARISI MI “ŞANTAJ” MI
30.08.2023 - 13:35
Kaynak: Objektif Ajans
543
1

Düzce merkezde bazı ev ve işyerlerinin giriş kısmında yer alan kapı ve duvarlarına yazılan yazılar ve çizilen sembollerin mahiyeti merak konusu oldu.

Özellikle bazı iş hanı girişlerine siyah yazıyla yazılan ve çizilen  sembollerin “uyarı” mahiyetini taşıması  hem çocukları ürkütecek boyutlara ulaştığı gibi yetişkinleri endişeye sevk eder mahiyete ulaştı.

Haber merkezimize ulaşan görüntüler Düzce Merkezde bir İşhanı’nın batı giriş kapısındaki  duvarlara yazıldığı görülüyor. Sembolün yanında “ölüm” yazılı sloganlar İşhanı’na giren vatandaşları tedirgin ediyor.

“ÖLÜM” UYARISI DÜZCE’NİN İMAJINI BOZUYOR

“Ölüm” gibi ürkütücü ve soğuk ifade ve sembollerin Düzce’nin imajını zedelediğini savunan bazı duyarlı vatandaşlar  “oyuncak” amaçlı da yapılmış olsa bu tür yazılı eylemlerin “huzurlu havayı sıkıntıya sokabileceği gibi gençler için olumsuz bir yaklaşım sergileyeceği kanaatini taşıdıklarını” belirtirlerken bir an evvel bu çirkin görüntülerin  kaldırılmasını istediler.

Kamuoyu, yetkililerin veya İşhanı yöneticilerinin konuyla ilgili daha duyarlı daha hassas ve “dikkatli” olmalarını bekliyor. 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar