REKTÖR PROF. DR. SÖZBİR'DEN "NURTEN BUCURGAT"A VEFA ZİYARETİ

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce’nin simge markalarından Servet Kolonyaları’nın sahibi, merhum Servet Bucurgat’ın eşi Nurten Bucurgat’ı ziyaret ederek plaket takdim etti.

REKTÖR PROF. DR. SÖZBİR'DEN "NURTEN BUCURGAT"A VEFA ZİYARETİ
20.09.2023 - 11:49
Güncelleme 20.09.2023 - 11:56
372

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Düzce’nin simge markalarından Servet Kolonyaları’nın sahibi, merhum Servet Bucurgat’ın kıymetli eşi Nurten Bucurgat’ı ziyaret ederek büyük bir vefa örneği sergiledi.

Düzce’nin Servet Tütün Kolonya’larını dünyaya tanıtmasıyla  “Tütün Kolonyası sayesinde” Düzce’yi de tanıtma fedakarlığında bulunan Düzce’nin değerlerinden kıymetli insan merhum Servet Bucurgat’ın kıymetli eşi Nurten Bucurgat’ı ziyaret ederek hem rahmetli Servet Bucurgat’ı özlemle ve rahmetle andı; hem de Nurten Bucurgat hanımı  da hatırlayıp  ziyaret ederek hal ve hatırını sorarak büyük bir vefa örneği sergiledi.

Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir, Servet Tütün Kolonya’larını yıllardır tanıdığını, Servet Bucurgat isminin de hafızalarımıza nakşettiğini belirterek; “Kıymetli eşlerini ziyaret edip hal ve hatırlarını sorduk. Rahmetli Servet Bucurgat abimizi de bu vesileyle rahmetle andık. Kıymetli eşleri Nurten Hanım’a hayırlı ve sağlıklı ömürler niyaz ediyoruz” temennisinde bulundu.

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, vefa ziyareti çerçevesinde ziyaretin anısına Nurten Bucurgat’a plaket takdiminde bulundu.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar