DÜZCELİ TURAN, İSTANBUL İL MÜDÜRÜ OLDU

İSTANBUL AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ OLARAK ATANAN DÜZCELİ ÖMER TURAN, DÜZCE'NİN GURURU..

DÜZCELİ TURAN, İSTANBUL İL MÜDÜRÜ OLDU
22.09.2023 - 06:55
Kaynak: Objektif Ajans
548

Düzce’de bir dönem Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak görev yapan ve daha sonra Kütahya ve Aydın’da da aynı görevleri başarıyla ifa eden Düzceli Ömer Turan, İstanbul İl Müdürü olarak atandığı görevine yeni bir başarı hikayesi eklemeye çalışıyor.

Düzce’nin bürokrasiye kazandırdığı değerlerden biri olarak anılacak olan Ömer Turan, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak Düzce’de göreve başladı. Genç yaşına rağmen başarılı bir performans serigileyen Düzceli Turan, daha sonra Kütahya ve Aydın’da  bu görevini başarıyla sürdürdü.

 

Düzce dahil Düzce dışında da görev yaptığı dönemlerde tecrübesini de katlayarak devam eden Ömer Turan, bulunduğu makamı en iyi şekilde temsil ederek takdirle aranır oldu.

Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak görev yaptığı görevini sırasıyla Kütahya ve Aydın’da devam eden Turan, geçtiğimiz hafta Aile ve Sosyal Hizmetler İstanbul İl Müdürü olarak atandı. Cuma günü İstanbul’da görevine başlayan Turan’ın bu başarısı Düzce kamuoyunda büyük takdirle karşılandı.

 

ÖMER TURAN KİMDİR?

1977 yılında Düzce merkeze bağlı Yeni Taşköprü Köyü'nde doğan Turan, İlk ve orta öğrenimini Düzce'de tamamladı. Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fak. Sınıf Öğretmenliğinden 2000 yılında mezun oldu.2000 yılında İstanbul Küçükçekmece Tepe İlköğretim Okulu'na Sınıf Öğretmeni olarak atandı. 2003 yılında aynı okula müdür yardımcısı olarak atandı. 2005 yılında Düzce Avni Akyol İlköğretim Okulu'na sınıf öğretmeni olarak tayin oldu. 2008 yılında aynı okula müdür yardımcısı olarak görevlendirildi. 2010 yılında Düzce İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’ne İl Müdür Yardımcısı olarak görevlendirildi. 2011 Nisan ayında Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak görevlendirildi. Düzce’deki başarılı görevinin yanında tayin olduğu Kütahya ve Manisa’da sürdüren Turan, İstanbul İl Müdürü olarak atandığı görevine Cuma günü itibariyle başladı.Turan evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

(Objektif ailesi olarak “Aile ve Sosyal Hizmetler İstanbul İl Müdürü olarak atanan Ömer Turan’a yeni görevinde kolaylıklar diliyor; başarılarının devamını diliyoruz.)


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar