CERRAHPAŞA TIP 83 MEZUNLARI 40.YILDA...!

CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ MEZUNLARINI DÜZCELİ UZMAN DR. HÜRRİYET ERDOĞAN AĞIRLADI. 1983 MEZUNLARI BOLU ABANT’TA HASRET GİDERDİ. CERRAH PAŞA TIP FAKÜLTESİ (CTF) 83 MEZUNLARI UNUTULMAZ BİR ANI YAŞADI.

CERRAHPAŞA TIP 83 MEZUNLARI 40.YILDA...!
9.10.2023 - 12:40
Güncelleme 9.10.2023 - 13:48
496
1

İstanbul üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (CTF)’nin 1983 mezunları meslekte 40. Yıllarını Bolu Abant Palace’ta toplanarak kutladılar.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra hekim olarak ülkemizin bir çok köşesinde çeşitli kurumlarda görev yapan 1983 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu hekimler 40 yıl sonra Bolu Abant’ta bir araya gelerek hem hasret giderdiler hem tatlı anılarını yeniden yaşadılar.

Ülkemizin değişik illerinde görev yapan 170 hekim Düzce’nin yakından tanıdığı, Devlet Hastanesi’nde uzun yıllar Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan Op. Dr. Hürriyet Erdoğan’ın nezaretinde birlikte olmanın hazzını ve huzurunu yaşadılar. Düzceli Uzman Dr. Hürriyet Erdoğan’ın bu fedakar tavrı hekimler tarafından takdirle karşılandı.   

OP. DR. HÜRRİYET ERDOĞAN KİMDİR

Uzman Dr. Hürriyet Erdoğan, Düzce Aziziye İlkokulu ve Cumhuriyet ilkokulu mezunu olup Düzce lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni kazanarak Tıp eğitim ve öğrenimini başarıyla tamamladı. Dr. Hürriyet Erdoğan, T.C. Sağlık Bakanlığı bünyesinde Tekirdağ-Hayrabolu-Susuzmüsellim Köyü Sağlık Ocağı'nda hekim olarak göreve başladı .

Sonra Marmara Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’nda başarılı bir dönem geçiren Dr. Hürriyet Erdoğan, ardından ihtisasını Şişli Etfal Hastanesi'nde yaptı.

Daha sonra Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nde uzun yıllar Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzman olarak görev yaptı. Düzce Devlet Hastanesi'nde özverili ve fedakar çalışmalarıyla tanınıyordu.. Uzman Dr. Hürriyet Erdoğan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nden emekli olduktan sonra görevine işyeri Hekimi olarak görevine devam ediyor.

Düzce Belediyesi İştiraklerinden İnsan Kaynakları İhtisas Şirketi BELKA AŞ. Genel Müdürü Necla Yalçın Erdoğan’ın eşi olan Uzman Hekim Hürriyet Erdoğan, 40 yıllık meslek hayatında saygın, başarılı ve disiplinli bir hekim olarak tanınıyor. Hürriyet-Necla Erdoğan çiftinin ikisi avukat, biri Diş Hekimliği 3. Sınıf öğrencisi olan üç evlatları bulunuyor.

NECLA YALÇIN ERDOĞAN’DA AÇIKLAMA YAPTI  

BELKA AŞ. Genel müdürü Necla Yalçın Erdoğan da eşiyle birlikte katıldığı 40.Yıl programı sonrası  sosyal medyada : “Sevgili eşim Dr Hürriyet Erdoğan’ın mesleğinde 40.yıl kutlamalarında çok değerli meslektaşları ile bir aradaydık. Nice yıllara hep birlikte inşallahMuhteşem organizasyonda bizleri ağırlayan Abant Palace ve bilhassa Pınar Demirel hanıma teşekkür ederiz” şeklinde paylaşımda bulunarak; programa katılan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 83 mezunu hekimleri, aileleri ve eşi Hürriyet Erdoğan’ı kutladı.

(Bizler de Objektif Ailesi olarak Erdoğan ailesini gönülden tebrik ediyor; evlatları ve sevdikleriyle  birlikte sağlıklı ve huzurlu daha nice yıllar diliyoruz.)

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar