"BİR ÇOCUK GÜLSÜN DÜNYA DEĞİŞSİN”

Düzce Sevdalıları Yardımlaşma Derneği Başkanı Reşit Kurt, kış öncesi yardımseverlere çağrıda bulundu: ”Çocuklar için kışlık mont ve bot yardımı yapmak istiyoruz, hayırseverleri bekliyoruz.”

"BİR ÇOCUK GÜLSÜN DÜNYA DEĞİŞSİN”
10.10.2023 - 16:01
Güncelleme 10.10.2023 - 20:53
382

Düzce Sevdalıları Yardımlaşma ve Arama Kurtarma ekip başkanı Reşit Kurt, ekip arkadaşları adına yaptığı açıklamada; kış öncesi  çocuklar için kışlık mont ve bot yardımı yapmak istediklerini belirterek “Hayırseverleri yardıma çağırıyoruz” dedi.

Düzce Sevdalıları Yardımlaşma Derneği Başkanı Reşit Kurt hayırseverlere yaptığı çağrıda zor kış şartlarına şimdiden hazırlandıklarını belirterek özellikle okul çağındaki çocuklar için çağrıda bulundu.

Başkan Kurt “Bizler sizler sayesinde kır çiçekleri kadar saf, masum olan çocuklarımızın, okulların açılması, soğuk kış günlerin gelmesi sebebiyle yine yollara düştük. Onları seviyor ve gelecekte iyi bireyler olmaları için çalışıyoruz. Sizlerde ihtiyaç sahibi miniklerimize bot ve mont armağanlarınızla, yüzlerde tebessüm olmaya bizlerle birlikte bende varım diyorsanız derneğimizle iletişime geçebilirsiniz.” Dedi.

 KIŞ ÜŞÜTÜR, BİZLER EL ELE VEREREK ISITALIM

Düzce Sevdalıları Yardımlaşma Derneği Başkanı Reşit Kurt, Objektif’e yaptığı açıklamada "Bir çocuk gülsün dünya değişsin, son çocuk gülene kadar yola devam edeceğiz. Bizlere bu yolda destek olan ve olmak isteyen gönlü güzel insanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.” diyerek hayırsever insanları yardım yapmaya çağırdı.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar