“GÖK GÜRÜLTÜSÜ” SEMAVİ MUCİZE…!

AHMET TEK YAZDI…ŞİMŞEKLER VE GÖK GÜRÜLTÜSÜNÜN DÜNYAYA KATTIĞI DEĞERİ MERAK EDİYORSANIZ SİZİ BU YAZIYI OKUMAYA DAVET EDİYORUZ.

 “GÖK GÜRÜLTÜSÜ” SEMAVİ MUCİZE…!
13.10.2023 - 14:12
Güncelleme 13.10.2023 - 14:20
173

Gazetemiz Yazarı Ahmet Tek;“Gök Gürültüsü Havamızı Temizliyormuş” başlığı altında yazdığı son yazısında  “şimşek ve gök gürültüsü”nün  atmosferin arıtıcısı, temizleyicisi adeta deterjanı olduğunu yazdı.

Dünyada bir günde üç milyonu aşkın şimşek çaktığını dile getiren Ahmet Tek: “Gökyüzünde her şimşek çaktığında ‘hidroksil radikali’ adı verilen bir temizleyici madde ortaya çıkıyor ve bu madde sayesinde atmosfer, bünyesindeki inzan kaynaklı kirlerden arınıyormuş” diye devam eden köşe yazısını okuduğunuzda ufkunuzun açıldığını ve yeni ve farklı bir bilgiyle donatıldığının farkına varacaksınız.

Yazısına “Şimşekler var ya, çaktı mı şavkı göz alan, gök gürültüsüyle kulağımızın zarını patlatacak kadar güçlü semavi mucize…” diyerek devam eden Yazarımız Ahmet Tek’in bu yazısının devamını köşesinden takip edebilirsiniz…( www.duzceobjektif.com) 

 

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar