FIRTINA DÜZCE’DE HASARA YOL AÇTI

DÜZCE MERKEZE BAĞLI BİR ÇOK KÖYDE YAŞANAN FIRTINA EVLERİN ÇATISIIN UÇURDU BİR ÇOK AĞAÇ DEVRİLEREK HASARA NEDE OLDU.

 FIRTINA DÜZCE’DE HASARA YOL AÇTI
27.11.2023 - 00:48
Güncelleme 27.11.2023 - 01:47
280

Düzce ve çevresinde gece boyu esen fırtına hasara neden oldu. Birçok köyde evlerin çatısı uçarken, çok sayıda ağaç yıkılarak etrafta tahribata yol açtı.  

Düzce merkeze bağlı Aydınpınar, Kavakbıçkı, Aktarla gibi dağ köylerinin yanında Duraklar, Konaklı, Develi Besni, KüçükAhmetler ve Kızılcık gibi ova köylerinde de bir çok ağacın yıkılmasıyla birlikte zarara neden oldu.

 

Kavakbıçkı Köyü'nde bir evin çatısı uçtu, Aydınpınar Köyü'nde de fırtınadan bir evin çatısı zarar gördü. Konaklı (Bayramcı) Köyü'nde Piknik Alanı bahçesine çevresinde bulunan bir bahçeden yıkılan ağaç piknik alanda çocuk oyuncaklarının üstüne düşerek hem araçlar hasar gördü hem ihata duvarı yıkıldı.

Duraklar Köyü'nde de Köy Konağı bahçesinde bulunan ağaçlardan yıkılanlar oldu, köy boşluğunda yol kenarında bulunan bir ağaç yıkıldı. Ayrıca köyde bir çok bahçede yıkılan ağaçlar oldu.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar