Başkan Demircan'ın OĞLU EVLENDİ...

GÖLYAKA BELEDİYE BAŞKANI YAKUP DEMİRCAN, OĞLUNUN NİKAHINI KIYARKEN BİR HAYLİ HEYECANLI VE MUTLU OLDUĞU GÖZLERDEN KAÇMADI. VALİ ASLAN, BELEDİYE BAŞKANI ÖZLÜ, DÜZCE MİLLETVEKİLELRİ KEŞİR VE ÖZTÜRK İLE ÖNCEKİ DÖNEM MİLLETVEKİLİ ÇAKIR İLE İLÇE VE BELDE BELEDİYE BAŞKANLARI DA NİKAH ŞAHİDİ OLARAK GENÇ ÇİFTE MUTLULUKLAR DİLEDİ.

Başkan  Demircan'ın OĞLU  EVLENDİ...
28.11.2023 - 22:06
Güncelleme 28.11.2023 - 22:59
483

 

OĞLUNUN NİKAHINI KIYAN GÖLYAKA BELEDİYE BAŞKANI YAKUP DEMİRCAN’IN HEYECANI VE GURURU GÖZLERDEN KAÇMADI. AV. AHMET DEMİRCAN İLE BURCU BALCA BOLU HİLTON’DA SEÇKİN DAVETLİLERİN EŞLİĞİNDE MUTLULUKLARINI TAÇLANDIRDILAR. NİKAH MERASİMİNDE VALİ SELÇUK ASLAN, MİLLETVEKİLLERİ AYŞE KEŞİR VE ERCAN ÖZTÜRK, BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ  DE NİKAH ŞAHİDİ OLARAK  HAZIR BULUNDU. 

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’ın oğlu Av.Ahmet Demircan ile Burcu Balca Bolu Hilton Otelde düzenlenen nikah merasimi ile dünya evine girdi. Oğlunun ve gelinin nikahın kıyan Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’ın bir hayli heyecanlı bir o kadar da gururlu ve mutlu olduğu gözlerden kaçmadı.

Genç çiftin nikah merasiminde Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ile Ercan Öztürk; önceki dönem Düzce Milletvekili Fahri Çakır başta olmak üzere çevre il ve ilçelerden gelen Belediye Başkanları ve davetliler genç çiftin nikahında şahitlik yaparken salonda yer alan Demircan ve Balca ailelerini, dost ve yakınları genç çiftin mutluluklarına eşlik ettiler.

Nurcan-Yakup Demircan çiftinin evlatları Av. Ahmet Demircan ile Aynur-Gürkan Balca çiftinin kızları Burcu Balca (Demircan), mutluluklarını Bolu Hilton’da sevenlerinin şahitliği eşliğinde kıyılan nikah merasimi ile taçlandırdılar.

25.11.2023 Cumartesi günü saat: 19.00’da Bolu Hilton Otel’de gerçekleştirilen nikah merasiminde seçkin davetlilerin eşliğinde bir araya gelen Demircan ve Balca ailelerinin evlatları Av. Ahmet Demircan ve Burcu Balca çifti; Düzce Valisi Selçuk Aslan ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Ak Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, İGM Başkanı Fazlı Koç başta olmak üzere ilçe ve belde belediye başkanları ile sevenlerin katıldığı nikah merasiminde dünya evine girdiler.

Gölyaka Belediye Başkaın Yakup Demircan, oğlu ve gelinin nikahını da kıyarken sevinç ve gururu birlikte yaşadı.

Objektif Medya Ailesi olarak genç çifti gönülden tebrik ediyor; ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 

   


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar