KAYNAŞLI KAYMAKAMI "ALİ AÇIKGÖZ"E HAYIRLI OLSUN

DÜZCE TURİZM TANITMA DERNEĞİ YÖNETİMİ; KAYNAŞLI’NIN YENİ KAYMAKAMI ALİ AÇIKGÖZ’Ü MAKAMINDA ZİYARET EDEREK “HER DAİM YANINIZDAYIZ” MESAJI VERDİ

KAYNAŞLI  KAYMAKAMI "ALİ AÇIKGÖZ"E  HAYIRLI OLSUN
30.11.2023 - 12:29
Güncelleme 30.11.2023 - 12:37
249

Düzce Turizm Tanıtma Derneği Yönetim Kurulu Kaynaşlı Kaymakamı olarak atanan Ali Açıkgöz’ü makamında ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu. Dernek Yöneticilerini sıcak bir ortamda karşılayan Kaymakam Açıkgöz’ün sivil örgütlere gösterdiği ilgi ve alanda daha önce ülkenin birçok bölgesinde bizzat uyguladığı projeler takdirle karşılandı.

Düzce Turizm Tanıtma Derneği Yönetim Kurulu; Başkan Yusuf Taşhan, Başk. Yard. Konuralp eski Belediye Başkanı (Eski İGM Başkanı) Yusuf Ercan, Genel Sekreter (Düzce Gazeteciler Cemiyeti Kurucu Başkanı, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ile Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Düzce Temsilcisi, Gazeteciler Cemiyetleri BASIN VAKFI Genel Başk. Yard. Erol Tayhan, Dernek Üyesi Düzce Belediye Meclis Üyesi, Düzce Gönüllüleri Platformu Başk. Erkan Dinçer, Dernek Üyesi Gayri Menkul Danışm. Ömer Faruk Toğrul ile birlikte geldikleri Kaynaşlı Kaymakamlığı’nda yeni atanan  Kaymakam Ali AÇIKGÖZ makamında ziyaret edilerek “hayırlı olsun” dileğinde bulunuldu.

KAYMAKAM AÇIKGÖZ “TAM BİR BAŞARI HİKAYESİ” 

6 Şubat 2023 tarihinde 11 ili kapsayan büyük depremin hemen ardından Hatay’da kurduğu “Aşevi” ve depremde sokakta bekleyen cenazeleri “farklı yöntem ve farklı bir özveri ve büyük bir çaba sonucu anında organize olarak sarf ettiği enerji dolu çalışmaları ile tanınan” Düzce’nin Kaynaşlı İlçesinin yeni Kaymakamı Ali Açıkgöz’ün kente kazandıracağı sinerji ve hizmetleri heyecanla beklediklerini ve buna gönülden inandıklarını kaydeden Düzce Turizm Tanıtma Derneği Başkan ve yöneticileri “Kaymakam Ali Açıkgöz’ü görev yaptığı ilçelerde sergilediği başarı hikayelerini biliyoruz.Düzce Valimiz Selçuk Aslan’la birlikte başarı hikayelerine şahit olmanın yanında her zaman destekçileri olmaya kararlıyız” denildi.

Kaynaşlı Kaymakamı Ali Açıkgöz’ün sıcak ilgi ve alakası ile karşılanan Düzce Turizm Tanıtma Derneği Başkan ve Yöneticileri “Kaymakamımıza ilimiz Düzce’nin önemli bir köşesi, iki metropol şehrimizin ulaşım ağı içinde geçiş noktasında yer alan Kaynaşlı’ya büyük bir değer katacağına olan inancımız tamdır” denildi.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar