"BASIN VAKFI"- "ANALİZ MEDYA" VE "SABAH GAZETESİ "VALİLİKTE

VALİ ASLAN, BASIN VAKFI ve ANALİZ MEDYA’YI MAKAMDA KABUL ETTİ

"BASIN VAKFI"- "ANALİZ MEDYA" VE "SABAH GAZETESİ "VALİLİKTE
7.02.2024 - 21:58
Güncelleme 8.02.2024 - 09:17
Kaynak: Objektif Ajans
363
2

Basın Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Erol Tayhan, Analiz Medya Yönetim Kurulu Başkanı Murat Albayrakoğlu ve Sabah Gazetesi Düzce Muhabiri Enes Güneş Düzce Valisi Selçuk Aslan tarafından makamda kabul edildi. Basın Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Erol Tayhan tarafından  Vali Aslan’a  daha önce yıllar önce Konuralp’teki kazılarda  bulunan Tcyhe Heykeli’nin minyatürünü  takdim etti.

    

Düzce Valisi Selçuk Aslan, bünyesinde gazete, tv ve film şirketi barındıran Analiz Medya çalışanlarını ve Sabah Gazetesi Düzce Muhabirini  makamda kabul ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Düzce Valisi Selçuk Aslan, Gazeteciler Cemiyetleri Basın Vakfı Genel Başkan Yardımcısı, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Düzce Temsilcisi, Analiz Tv Genel Yayın Yönetmeni Program Yapımcısı Erol Tayhan,  Analiz Medya ve MSA  Film Post Protuction Reklamcılık Sanayi Tic.Ltd. Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Albayrakoğlu ile Sabah Gazetesi Düzce Muhabiri Enes Güneş’i makamda kabul etti.

Medyanın görev ve sorumluluklarının yanı sıra yazılı ve görsel yerel medyanın ilkeli yayın politikasının güvenirlilikteki etkisinin halkta bulduğu karşılıklı güven ve istikrarın halk arasında yarattığı güvenin medyaya olan güveni artıracağı görüşünün konuşulduğu görüşme sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti.

  


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Kudret
  Kudret
  8.02.2024 09:24

  Düzce'ye yakışan donanımlı ve çalışkan bir vali ile Düzce'yi buluşturan İktidara yöneticilerimize Cumhurbaşkanımıza ve İçişleri bakanımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Erol bey sizi de tebrik ediyorum.

 • Düzce Aşığı
  Düzce Aşığı
  8.02.2024 09:21

  Üç değerli insanın Valimiz Selçuk Aslan'a takdim ettikleri Tcyhe heykelinin minyatürünü de takdim etmeleri takdirlik bir hareket. Tarih ve turizm yatıyor bu minyatürün altında. Tanıtım yatıyor. Bereket yatıyor gizli güç Düzce'nin keşfedilmeyen gücü yatıyor bu takdimde. Tebrik ediyorum.

Resmi İlanlar