DÜZCE, 6 ŞUBAT DEPREM ŞEHİTLERİNİ UNUTMADI

Düzce Valisi Selçuk Aslan 6 Şubat Deprem şehitlerini anma programına katılarak Merkez Büyük Camii cemaatıyla birlikte dua ve niyazda bulundu.

DÜZCE, 6 ŞUBAT DEPREM ŞEHİTLERİNİ UNUTMADI
7.02.2024 - 22:44
Kaynak: Objektif Ajans
96

1999’da ilçeyken yaşadığı iki büyük depremle büyük bir acı yaşayan Düzce; 6. Şubat. 2023 günü 11 ilde yaşanan iki büyük depremle Düzce depremini de unutturan büyük bir acıya tanıklık eden kentlerde hayatın kaybeden deprem şehitleri için Düzce Merkez Büyük Camide Düzenlenen Kur’an-ı Kerim ve Dua programına Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’le birlikte katılarak 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli 11 ili kapsayan büyük depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için, öğle namazı öncesi düzenlenen "Mevlid-i Şerif ve Dua" programına iştirak etti.

Vali Aslan cami cemaatıyla birlikte deprem şehitleri için düzenlenen Kur'an-ı Kerim ve dua programına katılarak dua ve niyazda bulundu.

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar