Vali Selcuk Aslan ve Eşi , Kadın Konukevini Ziyaret Etti

Vali Selçuk Aslan ve Hanımefendi Pınar Aslan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Düzce Kadın Konukevi'ni ziyaret etti.

Vali Selcuk Aslan ve Eşi , Kadın Konukevini Ziyaret Etti
9.03.2024 - 16:52
Güncelleme 9.03.2024 - 17:37
Kaynak: Haber Merkezi
133

Vali Selçuk Aslan ve Hanımefendi Pınar Aslan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Düzce Kadın Konukevi'ni ziyaret ederek, Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü V. Sezgin Küçüktepe, kurum personeli ve konukevinde kalan kadınlarımızla kahvaltıda bir araya geldi.

 

Kurum çalışmaları hakkında Düzce Kadın Konukevi Müdürü V. Havva Yılmaz İnan'dan bilgi alan Vali Konukevi'nde kalan kadınlarla hasbihal etti. Kahvaltı programının ardından  Vali, kurumdaki kadın çalışanlarımızın ve konukevinde kalan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayarak hediye takdim etti.

Vali Selçuk Aslan, Kadın Konukevi'nde kalan kadınlarımızın hayatlarına daha güçlü devam etmesine katkı sağlamak amacıyla kurum bünyesinde katıldıkları Meslek Edindirme ve El Sanatları Kurslarında yaptıkları çalışmalardan oluşan sergiyi inceledi. Kurum Müdür V. Havva Yılmaz İnan, kadınlarımız tarafından el emeği ile yapılan Türk Bayrağı, Atatürk ve 100. Yıl Logolu tabloyu, Vali ve Hanımefendiye hediye etti.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar