DÜZCE “İYİ PARTİ-BOLU BELEDİYESİ” DAYANIŞMASI

İYİ PARTİ’DEN DÜZCELİ ÜRETİCİLER İÇİN BİR PROJE DAHA

DÜZCE “İYİ PARTİ-BOLU BELEDİYESİ” DAYANIŞMASI
3.02.2022 - 14:25
Kaynak: Haber Merkezi
1177

İyi Parti Düzce Teşkilatları Düzce’nin kalkınma kültürüne uygun olan bir ekonomik projeyi daha hayata geçirdi. Düzceli üreticiler, Bolu Belediyesi ile yapacakları sözleşme ile alım ve fiyat garantili ürünlerini Bolu Belediyesi iştiraklerine Pazar aramadan satabilecekler.

Uzun zamandır üzerinde çalışılan sözleşmeli tarımsal üretim projesinin son ayağı olan üreticiler ile Bolu Belediyesinin bir araya geldiği son görüşme ile proje tamamlanarak alan bazlı üretim için saha çalışmalarına başlandı.

Konu ile alakalı olarak İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, “ Kentimizin ekonomik kalkınmasına ve iktisadi olarak gelişmesine çok önem veriyor ve bu çerçevede uzun zamandır somut proje bazlı çalışıyoruz. Planlamamızın ilk ayağını Bolu Belediyesi ile tamamladık, saha çalışmasına geçiyoruz. Üreticilerimiz proje kapsamında Bolu Belediyesi ile sözleşme yapıp alım ve fiyat garantisi ile üretim yapacak ve ürettiği ürünlerini Bolu belediyesi iştiraklerine satacak. Proje koordinasyonunu İyi Parti Düzce teşkilatlarının yapacağı, kırsal kalkınma, tarımsal üretim ve Düzce insanına gelir katkısı sağlayacak bu projemizin hayata geçmesinde vizyonu ve bize olan güveni ile büyük katkı sunan, önümüzü açan değerli büyüğüm Bolu Belediye Başkanı Sayın Tanju Özcan ‘a ve İyi Parti Bolu İl Başkanı Sayın Ahmet Örnekbaş’a Düzceli hemşehrilerim adına çok teşekkür ediyorum. Şehrimize hayırlı olsun. İktisadi kalkınma ve Düzcelilerin gelirlerini arttırma adına yaptığımız projeler sürecek, kısa zamanda hemşehrilerimize yeni müjdeler yeni imkanlar sunacağız“ dedi.

Düzceli üreticilerle alıcıyı, proje üretimi bazlı bir araya getirmeye devam edeceklerini ileten Er, “Üreticilerimiz özelikle de genç kardeşlerimiz projede yer almak için bilgi ve destek alma adına İyi Parti Düzce Teşkilatı ile iletişimde olsunlar.  Teşkilat olarak da köy ziyaretlerini hızlandıracak, köy köy  gezip hemşehrilerimizle bir araya gelecek ve bilgilendirme yapacağız. Projenin ayrıntılarını kendilerine anlatacağız ve bu projede  yer almalarını sağlamaya devam edeceğizdedi.


Editör: E. TAYHAN