"DİĞER MİLLETVEKİLLERİMİZİNDE DEVREYE GİRMESİ GEREKİYOR"

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Mart ayında Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in müjdesini verdiği kadın doğum, çocuk acil ve çocuk yoğun bakım üniteleri için kendisine teşekkür ederek, diğer milletvekillerini de konunun hızla sonuca erdirilebilmesi için göreve davet etti.

"DİĞER MİLLETVEKİLLERİMİZİNDE DEVREYE GİRMESİ GEREKİYOR"
22.04.2022 - 14:20
Kaynak: Haber Merkezi
605

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzce’de kadın doğum, çocuk acil ve çocuk yoğun bakım üniteleri kazandıran AK Parit Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’e teşekkür ederek, “Bilindiği üzere Düzce Milletvekilimiz Sayın Ayşe Keşir, Düzce için hayati bir ihtiyaç olan ve vatandaşlarımızın ciddi sıkıntılar ile baş başa kaldığı kadın doğum, çocuk acil ve çocuk yoğun bakım ünitelerinin Atatürk Devlet Hastanesi Muncurlu Ek Binasında fizik tedavi rehabilitasyon hastalıklarıyla birlikte hizmet vereceğini Mart ayı sonunda açıklamıştı. Şehrimiz için son derece önemli bir hizmet olan bu sağlık adımını gerçekleştiren Sayın Ayşe Keşir’e hassas tavrı ve duyarlılığı için Düzce adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Bu konunun sadece Ayşe Keşir’in  şahsi konusu olmadığını, bu nedenle sürecin hızla ilerleyebilmesi için diğer milletvekillerinin de  devreye girmesi gerektiğini belirterek, “Hepimizin malumu olduğu üzere Düzce 3 milletvekiline sahip bir ildir. Bu bağlamda bakıldığında, ilgili konu ne sadece Sayın Ayşe Keşir vekilimizin şahsi konusu, ne de Muncurlu’da ki hastanemizin özel durumudur. Konu tüm Düzce için son derece önem arz eden, çocuklarımızın sağlığı ve geleceği için hızlıca hareket edilmesi gereken bir konudur. Bu manada Mart Ayı sonunda Basın yolu ile kamuoyuna duyurulan bu önemli hizmetin özellikle ruhsat, inşaat ve izin aşamalarının hızlıca halledilmesi için Düzce İlimizin diğer milletvekillerinin de devreye girmesini ve hizmetin, diğer bazı proje ve hizmetler gibi akamete uğramaksızın, hızlı bir şekilde çözülmesini umuyor, konuyu  Sayın Vekillerimizin dikkatine sunuyoruz” dedi.


Editör: E. TAYHAN