MEHMET KELEŞ: “USTALIK DÖNEMİ İÇİN TALİBİM”

İYİ PARTİ DÜZCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MEHMET KELEŞ, DÜZCE BASINI İLE KAHVALTIDA BULUŞTU. BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KELEŞ,HALKIN GÖSTERDİĞİ TEVECCÜHÜN KENDİLERİ İÇİN SEVİNDİRİCİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

MEHMET KELEŞ: “USTALIK DÖNEMİ İÇİN TALİBİM”
10.12.2023 - 00:28
Güncelleme 10.12.2023 - 00:29
Kaynak: Objektif Ajans
341

Düzce’nin önceki dönem belediye başkanı İYİ Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş, Düzce basını ile kahvaltılı basın toplantısında “hedeflerini” sıraladı.

İki dönem seçilerek Düzce Belediye Başkanı olduğunu hatırlatarak konuşmasına başlayan  İYİ Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş, iki dönemin ardından üçüncü dönem için göreve talip olduğunu “Ustalık dönemi için Düzce Belediye Başkanlığına talibim” diyerek özetledi.

Bir gazetecinin “aday olduğunuz günden bugüne kadar alandan aldığınız intiba nedir?” şeklindeki sorusunu da “Alanda iyi intibalar alıyorum. Halkın ilgisi alakası sevgisi ve bakış açısı gayet olumlu. Bu dönem için, iki dönem sonra üçüncü bir dönem için çıraklık ve kalfalık döneminden sonra ‘ustalık dönemi için’ Düzce Belediye başkanı olmaya talibim. Düzceliler ve siz değerli basın mensupları beni tanıyorsunuz, yeni dönem için projelerimizi zaman zaman sizlerle paylaşarak hedeflerimizi ve çalışma sistemimizi halkımızla, Düzcelilerle paylaşarak; yeni dönem için büyük bir azim ve kararlılıkla Allah’ın izniyle Düzce’ye belediye başkanı olarak çalışmaya ve hizmet etmeye geliyoruz. Üçüncü dönem için ustalık dönemi için geliyoruz” dedi.

İL BAŞKANI VE TEŞKİLAT ÜYELERİ DE HAZIR BULUNDU    

İYİ Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş’in kahvaltılı basın toplantısında İl Başkanı Yunus Özay Er, Merkez İlçe Başkanı Hakan Deniz, Teşkilat Başkanı Kadir Erdoğan,İl Yönetim Kurulu Üyeleri Hülya Ersoy ve Seda Elfin Alpar’da hazır bulundu.      

 

 

 

 

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar