BOLU HALKI , MHP'Lİ AKGÜL'Ü HİÇ YALNIZ BIRAKMIYOR

BOLU HALKININ TEVECCÜHÜYLE TBMM'DE BOLU MİLLETVEKİLİ OLARAK İLİ TEMSİL EDEN MHP BOLU MİLLETVEKİLİ İSMAİL AKGÜL, MECLİSTE HİÇ YALNIZ KALMIYOR. BOLU HALKININ TEVECCÜHÜ SEÇİM SONRASI DA DEVAM EDİYOR.

BOLU HALKI , MHP'Lİ AKGÜL'Ü HİÇ YALNIZ BIRAKMIYOR
7.12.2023 - 09:12
Güncelleme 7.12.2023 - 09:20
Kaynak: Objektif Ajans
354
1

Seçim öncesi tüm Bolu halkının “kol-kanat” gerdiği, seçim öncesi ve sonrasında Bolu’da “Bizim İsmail” olarak anılan ve sevilen MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül,Ankara’da mecliste göreve başladığı günden beri Bolulu herkesin ve herkesimin adeta ziyaretgahı oldu.

         TBMM’ye gelen herkesi kucaklayan ve kendisine gösterilen ilgi ve sevgiyi karşılıksız bırakmayan MHP Bolu Milletvekili Akgül’ü bu defa Sonsöz Gazetesi Köşe Yazarı Batı Karadeniz Gazeteciler Cemiyeti Üyesi Ferhat ÇETİNOĞLU ,  HSK İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Muhsin BALABAN , Türk Diyanetsen Vakıfsen Bolu Şube Başkanı Süleyman SİLAHTAR ve Ruhi ÜSTÜN  tarafından ziyaret edildi.

Bolu’dan gelen misafirleri güleryüzü ve nezaketi ile TBMM deki odasında ağırlayan MHP Bolu Milletvekili Akgül, kendisini ziyarete gelen konuklarla hoş bir sohbet gerçekleştirdi.Bolu ile ilgili gelişmeleri ve Bolu’nun geleceği ile ilgili konularda konuklarıyla görüş alışverişinde bulunan Milletvekili Akgül “Bolu’dan gelen her bir misafir benim için büyük bir değer ifade eder.Onlardan aldığım sinerji ile geleceğe ve ilimizin ve bölgemizin geleceğine daha da umutla bakmamızı sağlıyorlar. Minnettarım onlara…” dedi.

 

Bolulu’ların gönlüne taht kuran başarılı çalışmaları ile gündemden düşmeyen Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili bizim İsmail lakabıyla kentte anılan ve halk arasında kabul gören samimi içten duruşu ve davranışıyla Bolu’dan her çevrenin sevip saydığı takdir ettiği İsmail AKGÜL’e Geredeli hemşehrileri Muhsin BALABAN, Süleyman SİLAHTAR, Ruhi ÜSTÜN ve  Ferhat ÇETİNOĞLU TBMM’de Vekilin makamına giderek Bolu’nun ve Gerede ilçesi başta olmak tüm ilçelerin şu anki durumu, konumu ve geleceği ile ilgili düşüncelerini aktardılar.

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar