MHP İL BAŞKANI CABOĞLU “SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ”

MHP DÜZCE İL BAŞKANI İLHAMİ CABOĞLU: “SEÇİMİN KAZANANI KAYBEDENİ OLMAZ…!” DEDİ.

MHP İL BAŞKANI CABOĞLU  “SEÇİMİ DEĞERLENDİRDİ”
17.05.2023 - 16:10
Güncelleme 17.05.2023 - 16:13
406

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, 14. Mayıs. 2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri sonrası yaptığı yazılı bir açıklamayla seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Milletin göstermiş olduğu irade bizi sonuca getirmiştir” diyen MHP Düzce İl Başkanı Caboğlu “Seçimin kazananı kaybedeni olmaz, hizmet yarışında söz milletindir” diyerek emek sarf eden ve katkı sağlayan sivil toplum kuruluşlarından Kamu-Sen, Türkav ve Ülkü Ocakları başta olmak üzere katkı sağlayanlara ve özellikle teşkilat mensuplarıan teşekkür etti.

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun açıklaması aynen şöyle:
“Kıymetli hemşehrilerim; 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinde, öncelikle milletvekili adaylarımıza, ilçe ve belde başkanlarıma, il yönetimi ve ilçe yönetim kadrolarımıza, Kamu-Sen ve Türkav temsilcilerine, Ülkü Ocakları İl Başkanlığı ve yönetimine, Belediye Başkanlarıma, İl genel meclisi üyelerime, belediye meclis üyelerime, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine, lise yıllarımda başladığım gönül verdiğim davamın içinde bulunan tüm dava arkadaşlarıma ve dostlarıma genci yaşlısı, büyüğü küçüğü demeden ülkücü hareket için emek vermiş, teşkilatımıza bir damla bile su taşıyan değerli Düzce'li hemşehrilerimize ve gönüllerde taht kurmuş ülkücü harekete mensup omuz omuza mücadele  verdiğimiz, eşimize, dostumuza akraba ve talukatlarımıza göstermiş oldukları özveri ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Milletin göstermiş olduğu irade bizi sonuca getirmiştir.  Seçimin kazananı kaybedeni olmaz, hizmet yarışında söz milletindir. 28 Mayıs 2023 tarihinde seçimin 2. Turunda ülkemiz ve milletimiz için Lider ve Güçlü Türkiye bilinciyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tüm teşkilat kademelerimizle beraber sahada olacağız. Allah birlik ve bütünlüğümüzü bozmasın. Bizleri galip ve muvaffak eylesin.”


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar