Siyasete damga vurmuş isimler buluştu

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, Akçakoca siyasetine damga vurmuş politikacılarla yemekte buluştu. Akçakoca’nın dünü, bugünü ve geleceğinin konuşulduğu yemekli toplantının çok verimli geçtiği belirtildi.

Siyasete damga vurmuş isimler buluştu
8.07.2022 - 10:30
Özel Haber
618

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Akçakoca ilçesinde aralarında eski belediye başkanı Erol Solak, Fikret Albayrak, ANAP ilçe Başkanı İsmail Silan ile ANAP, Doğruyol, MHP, CHP, DP gibi partilerde siyaset yapmış 30 kişiyi yemek davetinde buluşturdu.

 

ESKİ BAŞKANLAR

Yemeğe İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, ilçe başkanı Behçet Alkan Lokum’un yanı sıra Akçakoca siyasetinin son 30 yılına damgasını vurmuş eski belediye başkanlarından Erol Solak, ANAP eski ilçe başkanı İsmail Silan, CHP eski belediye başkanı Fikret Albayrak, esnaf odası başkanı Nedim İşgören, iş insanı Bahadır Selçuk, DYP eski ilçe başkanı Kahraman Biriktir, CHP eski belediye meclis üyeleri Turgay Çakmak ve Hüsnü Koç, Alican Gümüş, Ali Sarı, Sabri Yemenici gibi bir çok isim katıldı.

HEM SİYASET HEM GÜNDEM KONUŞULDU

Yemek sonrası kısa bir açıklama yapan ilçe başkanı Behçet Alkan Lokum; “ İl başkanımız sayın Yunus Özay Er ile birlikte, ömrünü siyasete ve Akçakoca’ya adamış değerli büyüklerimizi ağırlayarak Akçakoca’nın ve ülkemizin sorunları üzerine istişarelerde bulunduk. Katılan tüm büyüklerimize deneyimlerini ve fikirlerini bizlerle paylaştıkları için teşekkür ederiz. “ ifadelerinde bulundu.


Editör: E. TAYHAN