BAŞKAN KAPOĞLU DÜZCE CAM’A TEŞEKKÜR ETTİ

Düzce’nin önemli kuruluşlarından biri olan Düzce cam fabrikası, Bitexen Düzcespor’a forma sponsoru olarak büyük destek verdi.

BAŞKAN KAPOĞLU DÜZCE CAM’A TEŞEKKÜR ETTİ
25.03.2022 - 09:36
Kaynak: Haber Merkezi
1152

3. lig 2. Grupta şampiyonluk yolunda emin adımlarla yürüyen Düzcespor’a  bir destek de Düzce’nin önemli sanayi kuruluşlarından biri olan Düzcecam’dan geldi. Bıtexen Düzcespor kulübü Düzce’de faaliyet gösteren Düzce Cam ile sponsorluk anlaşması yaptı.   Bıtexen Düzcespor Düzce Cam ile 1,5 yıllık anlaşma yaptı.  

Yapılan imza töreninden sonra açıklama yapan Düzce Cam yönetim kurulu başkanı Kasım Aktaş, “Düzce Cam olarak sadece Düzce iline cam yapmaya gelmedik. Eğitim, sağlık ve spor alanlarında da bir çok yatırım yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Bu gün de  Düzcemizin güzide takımı Düzcespor’un iyi bir yerlere gelmesi için sponsorluk anlaşması yaptık” dedi.

BAŞKAN KAPOĞLU DÜZCE CAM’A TEŞEKKÜR ETTİ

Bıtexen Düzcespor kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu, Düzce Cam ile yapılan sponsorluk anlaşmasının ardından Düzce Cam’a teşekkür ederken, “Düzcespor olarak  yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Allah’ın izni ile sezon sonu şampiyon olacağız” dedi.


Editör: E. TAYHAN