TÜRKSEVEN'DEN DÜZCESPOR'A BAĞIŞ

Düzceli İş insanı Faruk Türkseven, " Çorbada bizim de tuzumuz olsun istedik" diyerek, Düzcespor'un şampiyonluğunu kutladı ve yüklü miktarda bağış desteğinde bulundu.

TÜRKSEVEN'DEN DÜZCESPOR'A BAĞIŞ
13.05.2022 - 09:49
Güncelleme 13.05.2022 - 16:38
Haber Merkezi
569

3. Lig 2. grupta şampiyon olarak Düzce'ye büyük sevinç yaşatan Düzcespor'a destek aratarak devam ediyor. Düzceli iş insanı Faruk Türkseven bugün Şıralık tesislerinde Başkan Gökhan Kapoğlu ile bir araya geldi, hem şampiyonluğu kutlayarak Kapoğlu'nu tebrik etti, hem de Düzcespor'a yüklü miktarda bağışta bulundu.
Düzcespor yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu ziyarette, Düzcespor'un şampiyonluğunu kutlayarak, Başkan Kapoğlu'na teşekkür eden Türkseven, Düzcespor'un her zaman yanında olduklarını belirtti.
Türkseven, " Siz ve ekibinizin çok büyük katkıları ve fedekarlıkları oldu. Tek başına bayrağı salladınız, bizi de Düzce'yi de mutlu ettiniz, gururlandırdınız. Sizin nezdinize ekibinize de teşekkür ediyorum. Düzcespor'umuzun ayakta kalması için şirketlerimiz ve bütün ailemiz her zaman yanınızdayız. Siz Düzce'ye ağabeylik kardeşlik yaptınız, bundan sonra Düzcespor'un başarılarının daha da artması dileğimiz. Düzcespor bizim markamız. " diyerek , Başkan Kapoğlu'nu tekrar tebrik etti.
Türkseven iş adamlarına da çağrıda bulunarak Düzcespor'a destek çıkmalarını istedi.
Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu ise, bütün Düzce'nin kenetlenmesi ile şampiyonluğun nasip olduğunu belirtirken, aynı şekilde şehrin birlikteliğinin devam etmesiyle, Düzcespor'un 1. Lig'e çıkabileceğini dile getirdi.
Kapoğlu, " Bu kulübün gelir getirecek yerlere ihtiyacı var, birlik beraberliğe ihtiyacı var, bu saatten sonra kırgınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakacağız, hep birlikte bunun hesabını kitabını yapacağız." diyerek, Faruk Türkseven'e desteği için teşekkür etti.
Konuşmaların ardından Faruk Türkseven kulübe bağış çekini takdim etti.


Editör: E. TAYHAN