ÜNİVERSİTE İLE DÜZCESPOR ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar beraberindeki heyet ile birlikte Düzce Şıralık Spor Kompleksinde Düzcesporlu futbolcu, teknik heyet, Başkan Gökhan Kapoğlu ve Yönetim Kurulu ile bir araya geldi.

ÜNİVERSİTE İLE DÜZCESPOR ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
11.11.2021 - 10:49
Kaynak: Haber Merkezi
778
1

BITEXEN Düzcespor'u yakından takip eden ve mümkün oldukça stada gelerek takıma destek vermeye çalışan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Iğdırspor FK mücadelesi öncesi BITEXEN Düzcespor’u ziyaret ederek takıma ve yönetime moral oldu. Beraberindeki heyet ile birlikte Şıralık Spor Kompleksinde BITEXEN Düzcesporlu futbolcular, teknik heyet ve Yönetim Kurulu ile bir araya gelen Çakar, futbolcular ile bire bir görüşerek takım ile alakalı bilgiler aldı.

Ziyarette Düzce Üniversitesinin şehrin bir simgesi olan Düzcespor'a sonuna kadar destek olacağını belirten Çakar bu bağlamda BITEXEN Düzcespor yönetimi  ile protokol imzaladı. İmzalanan protokol sonucu Kırmızı Lacivertli ekip Düzce Üniversitesinin sağlık hizmetlerinden yararlanabilecek.

Futbolcular, teknik ekip ve yönetim kurulu ile samimi bir sohbet gerçekleştiren Çakar, Düzcespor'u yeni yönetim ile birlikte yakından takip ettiğini belirterek takıma Iğdır FK maçı öncesi moral verdi. Cumartesi günü oynanacak olan karşılaşmaya toplantı nedeniyle katılamayacağını belirten Çakar, başka bir maçı tribünden izleyeceğini dile getirdi.

Rektör Çakar’ın tesislere yaptığı ziyaretten memnun olduklarını dile getiren Başkan Gökhan Kapoğlu, Başkan yardımcısı Zekeriya Korkmaz ve teknik direktör Yavuz İncedal, Çakar’a verdiği destek için teşekkür ettiler.

İmzalanan protokol sonrası futbolculara baklava ikramı yapıldı.


Editör: E. TAYHAN