İŞTE MAÇ SONU ÇIKAN OLAYLAR!

BITEXEN Düzcespor'un grubundaki, 68 Aksaray Belediyespor Kuşadasıspor müsabakasının son dakikasında atılan gol ile maçı 2-1 kazanan 68 Aksaray Belediyespor cephesinde üç puanın sevinci yaşanırken, çıkan olayların faturasının kime kesileceği bilinmiyor.

İŞTE MAÇ SONU ÇIKAN OLAYLAR!
11.11.2021 - 13:33
Kaynak: Haber Merkezi
561

TFF yaptığı açıklamada 68 Aksaray Belediyespor idarecilerini disiplin kuruluna sevk edilirken olayların çıkmasına neden olan Kuşadasıspor oyuncusunun ne kadar ceza alacağına yine disiplin kurulu kararı verecek. OxijenTv’nin ulaştığı maç sonu olayların fotoğraf  kareleri olayların ne derecede büyük olduğunu göstermekte.

Her iki cepheden yapılan açıklamalarda takımların kendilerini haklı gösterdikleri ön plana çıkarken, son kararı TFF disiplin kurulunun Cuma günü vermesi beklenmekte.

ÇAĞ DIŞI HAREKETLER

Spor camiası çıkan olayları kınarken bu tür olayların Türk futboluna zarar vereceği söylendi. Spor camiası çıkan olayların çağ dışı olduğunu ifade ederken," amaç sadece kazanmak değil ,dostluk kardeşlik saygı ortamı sağlanmasıdır. Kazanmak sadece ikinci plandadır" denildi.


Editör: E. TAYHAN