ARTIK HER HAFTA ÖNEMLİ

3. lig 2. grup 15. Hafta maçları Pazar günü oynanacak, maçların hem üst sıralar hem de alt sıralar için korku filmi gibi olacağı benzetmesi yapıldı.

ARTIK HER HAFTA ÖNEMLİ
25.11.2021 - 11:22
Kaynak: Haber Merkezi
1132

3. Lig 2. grup bu hafta çok zorlu maçlara sahne olacak.15. hafta maçlarında İskenderunspor ligin lideri durumundaki  BITEXEN Düzcespor'u ağırlarken, haftanın en önemli müsabakası olacağı söyleniyor,  bu müsabaka diğer maçlardan 1 saat önce başlayacak.

 İskenderunspor BITEXEN Düzcespor müsabakası saat 12:00 de start alacak. Diğer maçlar ise 13:00'da başlayacak. Hafta sonunda Cumartesi günü iki müsabaka oynanacak bu maçlar Altındağspor-Çarşambaspor, Alanya Kestelspor- 68 Aksaray Belediyespor.

Pazar günü ise iki takım çok zor bir  müsabakaya çıkacak. Bu iki takımdan İskenderunspor'un  maçta daha stresli olacağı, BITEXEN Düzcespor’un ise daha sakin olacağı tahmin ediliyor. Düzcespor İskenderunspor  arasında bulunan 4 puanlık farkın müsabakası sonrasında ne kadar olacağı ise büyük bir merak konusu. Düzcespor taraftarları oynanan oyundan sonra takımımızın İskenderun deplasmanından boş dönmeyeceğine inanıyor. Hatta bazı taraftarların yine skorun üç farklı olacağını söylemesi takımına ne kadar güvendiğini ortaya çıkarıyor.

Takımımızda iki eksik  oyuncu bulunurken bu oyuncuların kaleci Ersin ve savunmamızda oynayan Erçin olduğu bildirlldi.  Bu oyuncularımızın yerini dolduracak Ömer Faruk ve Alperen’in son maçta güven verdiği görüldü.

Bu hafta sonu oynanan maçlar sonunda üst sıraların ayrılacağı, küme düşme potasında bulunan takımların ise rakipleriyle  puan farkının açılacağı ifade ediliyor. Pazar günü 52 Orduspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor, Iğdır FK- Beyoğlu Yeni Çarşıspor, Karakoçanspor-Şile Yıldızı maçları zor gözüken maçlar olarak adlandırılıyor.


Editör: E. TAYHAN