MUHTAR ŞABAN BİLGİN VEFAT ETTİ

Düzce Merkeze bağlı Bataklı Çiftlik Köyü Muhtarı Şaban Bilgin vefat etti. Muhtarlar arasında sevilip sayılan bir şahsiyet olan Bataklı Çiftlik Köyü Muhtarı Şaban Bilgin’in ani vefatı çevrede ve muhtarlar arasında büyük üzüntüye yol açtı.

MUHTAR ŞABAN BİLGİN VEFAT ETTİ
22.12.2021 - 18:40
Güncelleme 22.12.2021 - 19:32
Kaynak: Özel Haber
2121
7

Bir süredir tedavi gördüğü Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Bataklı Çiftlik Köyü Muhtarı Şaban Bilgin, evinin önünde kalabalık bir cemaatın iştiraki ile önce tezkiyesi yapılarak helallik istendi.

Ardından Bataklı Çiftlik Köyü Camiinde öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından aynı köy mezarlığında defn edildi.

Cenazeye Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci de katılarak yakınlarına ve evlatlarına sabırlar diledi.

Türkiye Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Tacettin Kaval, Tüm Muhtarlar Derneği Düzce Şube Başkanı Mensur Bilgin, Düzce Muhtarlar Derneği Başkanı Metin Özcan başta olmak üzere Düzce merkez ve ilçelerden gelen Muhtarlar da cenazede hazır bulundu.

Saadet Partisi (SP)Düzce İl Teşkilatı Yönetim Kurulu Seçim İşleri Başkanı da olan merhum Muhtar Şaban Bilgin’in cenazesine 20.Dönem Refah Partisi (RP) Bolu Milletvekili İş insanı Feti Görür, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, SP Düzce İl Başkanı Tahir Çengel eski İl Başkanı Birkan Mertol, Düzcespor Başkan Vekili Zekeriya Korkmaz başta olmak üzere çevre köy ve ilçelerden gelen çok sayıda cemaat cenazeye katılarak dua ve niyazda bulundular.

(Objektif Ailesi olarak merhuma Cenab-ı Allah’tan rahmet; yakınlarına ve sevenlerine sabr-ı cemil niyaz ediyoruz.)

 


Editör: E. TAYHAN