AİLE İÇİ İLETİŞİMİ ARTTIRAN PROJE

Düzce Şükran Öney Anaokulu’nda çocuklara kitap okuma alışkanlığının aşılanması amacıyla ‘Bir Sana Bir Bana Kitap’ projesi hayata geçirildi. Projede veliler kitapları çocukları ile birlikte okuyup, değerlendirerek kaliteli zaman geçirme fırsatı buldu.

AİLE İÇİ İLETİŞİMİ ARTTIRAN PROJE
2.06.2022 - 08:48
Haber Merkezi
328

Amaçlarının çocuklara kitap okuma sevgisi kazandırmak olduğunu vurgulayan Okul Müdürü Emine Taşlı, proje ile velilerin çocukları ile birlikte verimli zaman geçirdiğini ve aile içi iletişimin arttığını söyledi. Kitap okuma alışkanlığının erken yaşta kazanılmasında ailenin önemine dikkat çeken Emine Taşlı “Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle kitap okuma oranı iyice azalmıştır. Kitap okuma oranlarımız çok düşüktür. Biz de Şükran Öney Anaokulu olarak kitap okuma alışkanlığının erken yaşta kazandırılmasında ailelerin önemini vurgulamak istedik. Her ay hem velimiz hem de öğrencimiz için bir kitap belirleyerek her ayın sonunda velilerimiz ile kitaplarımız hakkında değerlendirme toplantısı yapılarak proje yürütülmüştür” dedi.

Projenin sonunda velilere Okul Müdürü Emine Taşlı tarafından katılım belgesi verildi.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar